Projekt AgroSTEM

Autor: Anica Marinović, 16. 5. 2023.

S ciljem bolje vidljivosti rezultata projekta, u sklopu projekta AgroSTEM nabavljeno je 5 interaktivnih informativnih kioska koji će biti postavljeni na Veleučilište "Marko Marulić" u Kninu, OŠ Benkovac, Srednja skola Stanka Ozanica, Zadar (Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića), ispred Općina Zemunik Donji i u OŠ Zemunik. Na kiosku će biti postavljena web platforma projekta (agrostem.hr) sa svim edukativnim materijalima i aplikacijom. Projekt AgroSTEM financiran je sredstvima EU, iz europskog socijalnog fonda u razdoblju od 2014.-2020. Objava je isključiva odgovornost Udruga za ruralni razvoj "Ravni kotari".

Izvor:agrostem.hr

Osnovna škola Benkovac / Antuna Mihanovića 21b, HR-23420 Benkovac / www.os-benkovac.skole.hr / ured@os-benkovac.skole.hr