AKTUALNO-TEKUĆA GODINA

Dobro došli na stranicu koja se bavi financijskim poslovanjem Osnove škole Benkovac.Na ovim stranicama dostupni su svi važni dokumenti o poslovanju Škole te službena financijska izvješća,objava o javnoj potrošnji sredstava (vidljivo u podnaslovu) ,arhiva prethodno objavljivanih dokumenata.Osnovna škola Benkovac raspoređena je u svojem djelovanju na 2 odvojene zgrade matične škole u gradu Benkovcu te 10 aktivnih područnih škola: Smilčić,Nadin,Raštević,Korlat,Podlug,Perušić Benkovački(ugašena) ,Pristeg,Buković,Lisičić,Popovići i Bruška. Šest odjeljenja svojih nižih razreda zbog nedostatka prostora smjestila je u prostorije Srednje škole kneza Branimira Benkovac.
OŠ Benkovac posluje preko transakcijskog računa njenog osnivača-Zadarske županije. Sva novčana sredstva raspoređena su po pozicijama i sukladno financijskom planu čija se realizacija vrši putem računalnog programa županijske riznice. Škola nema vlastiti žiro račun.

Adresa za kontakt je: racunovodstvo@os-benkovac.skole.hr , os-benkovac@zd.t-com.hr

Obračun plaća i blagajna: obracun-placa@os-benkovac.skole.hr

Tel: 023/681-853, lokal 3 za računovodstvo

lokal 4 za obračun plaća