Učim s gospodinom Finom

Autor: Anica Marinović, 8. 2. 2022.

Od listopada prošle godine pa sve do veljače 2022. godine osnovnoškolci i njihovi mentori diljem Republike Hrvatske natjecali su se u velikom edukativnom projektu financijske pismenosti, Učim s gospodinom Finom.

Edukativni  projekt namijenjen je educiranju učenika osnovnih škola, ali i nastavnika te roditelja o važnosti financijske pismenosti i mirovinske štednje. Učenici naše škole pod mentorstvom nastavnika matematike sudjelovali su u projektu. Pratili su emisije, sudjelovali u kreativnom zadatku putem natječaja i dokazali da su svjesni važnosti štednje, ali i važnosti razumijevanja financijskih pojmova.

Kreativni zadatak naših učenika

Osnovna škola Benkovac / Antuna Mihanovića 21b, HR-23420 Benkovac / www.os-benkovac.skole.hr / ured@os-benkovac.skole.hr