Festival znanosti 2021.

Autor: Anica Marinović, 17. 5. 2021.

Od 10.5.2021. pa sve do 15.5.2021. održava se Festival znanosti, a tema je Kultura znanosti.

I naša škola se priključila obilježavanju istoga. Cilj je bio približiti djeci znanost kako bi od najranije dobi bili izloženi znanstvenom promišljanju i uživanju u učenju na zabavan način.

U holu zgrade viših razreda učiteljica biologije Željka Ušljebrka sa učenicima sedmih razreda postavila je izložbu o velikim svjetskim znanstvenicima i njihovim otkrićima.

Na školskom igralištu učiteljica fizike Fabijana Fantina i kemije Ivanka Budić- Kralj sa učenicima sedmih i osmih razreda

izvodile su zanimljive i poučne pokuse za djecu iz vrtića i nižih razreda naše škole.

Kako je bilo pogledajte na fotografijama.

Osnovna škola Benkovac / Antuna Mihanovića 21b, HR-23420 Benkovac / www.os-benkovac.skole.hr / ured@os-benkovac.skole.hr