Autor: Anica Marinović, 28. 1. 2021.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

prateći ukupni razvoj epidemiološke situacije u Republici Hrvatskoj i Zadarskoj županiji te isto tako rad Stožera civilne zaštite RH, a u konzultaciji s ŽSCZZŽ. Osnivač-Zadarska županija od 1. veljače 2021. predlaže: Model A za sve razrede osnovne škole.

Ovisno o razvoju epidemiološke slike i drugim relevantnim okolnostima predloženi model može se mijenjati do 12. veljače ili nakon 12. veljače 2021.  Unutarnji organizacijski oblik rada naše škole kao i pridržavanje zadanih epidemioloških mjera ostaju isti, a bit će nadopunjeni sa dvije dodatne mjere:

1. Organizirani izlazak na velik odmor za lijepog vremena. Lijepo vrijeme podrazumijeva temperaturu veću od 12 stupnjeva i da nema padalina.
  2. Uvođenje kabineta informatike u proces nastave nakon završetka sigurnosne zaštite učenika i učitelja pregradama od pleksiglasa.

Osnovna škola Benkovac / Antuna Mihanovića 21b, HR-23420 Benkovac / www.os-benkovac.skole.hr / ured@os-benkovac.skole.hr