"Nasilje - za nasilje nema opravdanja!"

Autor: Anica Marinović, 25. 10. 2019.

OŠ Benkovac imala je čast u srijedu (23.10.), ugostiti predstavu "Nasilje - za nasilje nema opravdanja!" koja se provodi u sklopu projekta "Živim život bez nasilja". Cilj projekta je prevencija svih oblika nasilja. Predstavi su prisustvovali učenici sedmih razreda OŠ Lišane Ostrovačke, OŠ Stankovci i  OŠ Benkovac.
Učenici su imali priliku kroz kazališnu umjetnost osvijestiti što je sve nasilje i kako ga prepoznati. Upoznali su se i s mitovima o nasilju, te što mogu učiniti da ne postanu aktivni i/ili pasivni sudionici nasilja.
Autor i redatelj: Zijah A. Sokolović, Glumci: Perta Kurtela i Vedran Komerički

Predstava je omogućena u suradnji sa Zadarskom županijom i Službom za prevenciju MUP-a PU Zadarske, a projekt provode MUP i MZO.

Osnovna škola Benkovac / Antuna Mihanovića 21b, HR-23420 Benkovac / www.os-benkovac.skole.hr / ured@os-benkovac.skole.hr