DAN ŠKOLE 2018.

Autor: Kristina Peraić, 15. 6. 2018.

Neizostavan događaj naše škole je školska priredba za kraj uspješne školske godine. Nakon što su se svi gosti smjestili u našoj školi te nakon ravnateljevog uvodnog pozdrava i kratkog obraćanja roditeljima i svima nazočnima, školska je priredba započela.

Priredba je bila popraćena iskrenim osmjesima, svi naši učenici pokazali su izniman talent za glumu, pjevanje, ples, te sveukupan scenski nastup. Školska priredba je dan kada je sav trud predstavljen roditeljima, braći i sestrama i svim prijateljima naše škole. Uz nadu da je završna školska priredba svima nazočnima pružila neizmjernu dozu ponosa na svu našu djecu.

Uz školsku priredbu upriličena je podjela pohvalnica i zahvalnica učenicima i njihovim mentorima za sudjelovanje na županijskim i državnim natjecanjima. Svojim sudjelovanjem i trudom na školskim i županijskim natjecanjima ostvarili su sjajne rezultate. Ne samo iz pojedinih premeta nego i na sportskim natjecanjima.

Nadamo se da će nam iduća školska godina donijeti pregršt lijepih trenutaka unutar i izvan škole.

Osnovna škola Benkovac / Antuna Mihanovića 21b, HR-23420 Benkovac / www.os-benkovac.skole.hr / ured@os-benkovac.skole.hr