NATJEČAJ- INA ZELENI POJAS 2016

Autor: Marina Vrlika, 20. 10. 2016.

OSNOVNA ŠKOLA BENKOVAC se u lipnju 2016 prijavila na  natječaj Zeleni pojas 2016. S projektom“ Eko školsko dvorište – solarne klupe“

NATJEČAJ- INA ZELENI POJAS 2016

Nakon detaljnog vrednovanja 222 pristigla projekta na natječaj Zeleni pojas, stručna komisija sastavljena od predstavnika relevantnih fakulteta, neovisnih stručnjaka za održivi razvoj te predstavnika Ininog Sektora održivog razvoja i zaštite zdravlja, sigurnosti i okoliša, te Sektora korporativnih komunikacija odabrala je 17 projekata koji će biti provedeni u nadolazećem razdoblju uz financijsku podršku INE.

Izuzetno nam je zadovoljstvo i radost da je  i NAŠ projekt „Eko školsko dvorište- solarne klupe“ jedan od odabranih.

28.09.2016. Sponzor INA d,d, šalje nam Ugovor o sponzorstvu na potpis
Početkom listopada 2016. ravnatelj potpisuje isti Ugovor i jedan primjerak vraća sponzoru čime i službeno krećemo u realizaciju Projekta „Eko školsko dvorište-solarne klupe“ koji uključuje ugradnju dvije solarne klupe u školsko dvorište s ciljem razvijanja i osvješćivanja ekološke svijesti kod učenika i ostalih sudionika u životu i radu škole od strane Sponzora.

Osnovna škola Benkovac / Antuna Mihanovića 21b, HR-23420 Benkovac / www.os-benkovac.skole.hr / ured@os-benkovac.skole.hr